Křídlová vrata

Křídlová vrata jsou oblíbenou klasikou mezi garážovými vraty. Jsou vhodná zejména pro novostavby i rekonstrukce a v naší nabídce najdete elegantní designy, které podtrhnou celkový vzhled vašeho domu.

 

Chci nabídku nezávazně a zdarma

Nabídku dostanete do 72 hodin

Máme 3 výstavní galerie

Popis

Výhodou křídlových vrat je, že mohou současně sloužit jako vstup do garáže. Pokud byste ovšem chtěli samostatný vstup, můžeme vám zajistit i vstupní dveře mimo vrata. Ta jsou v totožném designu jako křídlová vrata a celkový vzhled tak zůstává jednotný. Ve FenStar dokážeme tato garážová vrata navíc sladit se všemi dekory plastových oken a dveří v naší nabídce.

Křídlová vrata jsou vyráběna z kvalitních hliníkových profilů, díky kterým je zaručena jejich dlouhá životnost. V naší nabídce najdete i variantu vrat z hliníkových profilů s přerušeným tepelným mostem. 

Aby nedocházelo uzavření vrat během vjezdu auta (například v důsledku poryvu větru), jsou vybavena aretací křídel. Navíc si můžete vybrat z široké nabídky doplňků. Mezi nimi například tříbodový zámek pro bezpečné uzamčení, samozavírač pro automatické uzavření vrat či nadsvětlík nad vstupní dveře.

 

Proč okna a dveře FenStar?

bezpečnost a kvalita

Bezpečnost & Kvalita

Bezpečnost je pro nás na prvním místě. Vynikající kvalita produktů je podtržena nadstandardní garancí až 10 let.

design a inovace

Design & Inovace

Nabízíme širokou paletu možností a kombinací pro vytvoření vhodného produktu přímo na míru.

Tradice

Tradice výroby & Stabilita

Máme již více než 30 let zkušeností s výrobou plastových a hliníkových oken a dveří. Okna vyrábíme a dodáváme převážně na západoevropský trh.

 • alt

  Antracit je in!

  Moderní stavby si žádají okna moderních barev. Odstíny šedé v kontrastu se světlou fasádou dodávají oknům patřičnou eleganci. 

  Prohlédnout reference
 • alt

  Okna jako designový prvek

  V jednoduchosti je krása... čistý, bílý interiér v kombinaci se stŕíbrnou barvou oken a dveří dělají domov ještě útulnější.

  Prohlédnout reference
 • alt

  Centrum Kaštanová

  Okna FenStar s předokenními roletami dotváří jednotný design budovy.

  Prohlédnout reference
 • alt

  Srub uprostřed přírody

  Při realizaci této stavby měl majitel od začátku jasnou představu o vzhledu a provedení otvorových výplní. Zachovat dřevěný vzhlad oken a dveří bez nutnosti jejich každoroční údržby.

  Prohlédnout reference
 • alt

  Sladěné do detailu

  I plastová okna mohou věrně imitovat dřevo. Vyberte si ten správný dekor a slaďte svůj dům do detailu.

  Prohlédnout reference

Chcete vědět víc o výrobě oken a dveří FenStar?

 • 3 vzorkovny
 • certifikace
 • 30 let
 • testovací centrum